Felieton

Wiedźmin 3 - pakiet usprawnień dla PlayStation 4 Pro ukaże się w najbliższych dniach

LM, 08 września 2017 13:28 0

Tożsama łatka dla konsoli Xbox One X pojawi się jeszcze przed końcem roku.

Dobra wiadomość dla szczęśliwych posiadaczy mocniejszej wersji konsoli PlayStation 4 – już za kilka dni na serwery PlayStation trafi specjalny pakiet usprawnień dla Wiedźmin 3, który pozwoli Wam cieszyć się rozgrywką w rozdzielczości 4K. Taką informację przekazał prezes CD Projekt RED — Adam Kiciński — podczas konferencji podsumowującej raport finansowy firmy za minione półrocze. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że podobne atrakcje czekają na wszystkich, którzy planują kupić konsolę Xbox One X. Nie wiemy, w jakim terminie pakiet się ukaże, ale na pewno nastąpi to jeszcze w tym roku. Przypomnijmy, że specjalne łatki do Wiedźmina 3 zostały zapowiedziane podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles.

Kilka dni temu twórcy serii Wiedźmin świętowali jej dziesięciolecie. Z tej okazji do sieci trafił specjalny materiał z podziękowaniami dla graczy, a także udostępniono wideo ze śmiesznymi sytuacjami zza kulis produkcji gry.

Frostpunk spektakularnym sukcesem – ponad 1,4 miliona sprzedanych kopii, gra zwróciła się już po 66 godzinach od premiery
Sekiro: Shadows Die Twice ukończone na bongosach
Apex Legends traci popularność – Fortnite wraca do łask i raczej nie planuje rozstawać się z koroną
Najnowszy dodatek do BattleTech przeniesie starcia na ulice miast - zapowiedziano Urban Warfare
najnowsze