Informacje

Oxenfree trafi na Nintendo Switch

... LM

Nie ujawniono konkretnej daty premiery i szczegółów wersji na Switcha.

Oxenfree trafi na Nintendo Switch - obrazek 1

Studio Night School ujawniło, że wydana w styczniu ubiegłego roku przygodówka z elementami horroru Oxenfree ukaże się także na konsoli Nintendo Switch. Wiadomość przekazano za pośrednictwem Twittera, do którego dołączony był komunikat zapisany alfabetem Morse'a. Po transkrypcji wciąż nie poznaliśmy konkretnej daty premiery, ale dowiedzieliśmy się, że nastąpi ona już niedługo. Wygląda na to, że nie tylko Sony zmusza zainteresowanych swoimi grami do dodatkowego wysiłku. Twórcy nie ujawnili czy dedykowana najnowszej konsoli Nintendo wersja zaoferuje jakieś zmiany w rozgrywce, więc pozostaje oczekiwać na kolejne doniesienia.

Gra Oxenfree zadebiutowała na PC i Xboksie One w styczniu ubiegłego roku. Kilka miesięcy później gra trafiła także na konsolę PlayStation 4, system mobilny iOS oraz komputery osobiste z systemem Linux. W toku rozgrywki poznajemy historię nastolatki, która zaciekawiona nadnaturalnymi zjawiskami dociera na tajemniczą wyspę. Wraz z przyjaciółmi próbuje znaleźć źródło anomalii i przypadkiem otwiera przejście do innego wymiaru.

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?