Informacje

Nadchodzi nowa aktualizacja World of Warcraft - Cienie Argusa

... Małgorzata Trzyna

Na nową, wrogą planetę Argus wybierzemy się jeszcze w tym miesiącu.

Już 30 sierpnia World of Warcraft otrzyma nową aktualizację, oznaczoną numerem 7.3 - Cienie Argusa (Shadows of Argus). Na bohaterów, którzy wybiorą się na nową, wypaczoną przez plugawą magię planetę, by pomścić poległych towarzyszy, czekają wyjątkowe próby. Planeta ta jest źródłem potęgi Legionu i jego najpotężniejszą twierdzą.

Na Argusie odkryjemy trzy regiony: pooraną powierzchnię - Krokuun, starożytne ruiny miasta eredarów - Mac'Aree oraz rdzeń planety - Pustkowia Antoran i spróbujemy zamknąć punkty inwazji Legionu na inne światy. Zajrzymy też do nowych podziemi - Siedziby Triumwiratu (Seat of the Triumvirate), starożytnego ośrodka kultury dranei, wspólnie zarządzanego niegdyś przez Velena, Kil’jaedena oraz Archimonda. W walce skorzystamy z pomocy Armii Światłości, zaginionych wojowników walczących z Legionem, oraz dwóch czempionów: Allerii Bieżywiatr i Turalyona.

Aktualizacja pozwoli także na modyfikowanie Artefaktów za pomocą Tygla Światła Otchłani (Netherlight Crucible). W grze przejmiemy też kontrolę nad statkiem dranei i podróżującą bazą Vindicaar.

Więcej materiałów wideo i screenów znajdziecie poniżej:

Najnowsze
Lubisz nas?