News

Zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus - tak się walczy z ulepszonymi przeciwnikami

Małgorzata Trzyna, 15.08.2017 18:15 2

W Wolfenstein II: The New Colossus wrogowie są potężniejsi niż wcześniej, ale B.J. również zyskał nowe metody walki.

Bethesda przygotowała kolejny materiał wideo z Wolfenstein II: The New Colossus, prezentujący rozmaitych przeciwników, z którymi zmierzymy się w grze. Wśród wrogów znajdą się znane z poprzedniej serii jednostki, które zyskały kilka ulepszeń. Jednym z typów przeciwników będą ociężali Super Soldaci, którzy potrafią zaszarżować na gracza. Z kolei Uber Soldaci będą umieli poruszać się błyskawicznie, wspinać po ścianach i posługiwać się bronią laserową. B.J. Blazkowicz poradzi sobie jednak z każdym zagrożeniem. Bohater może posługiwać się dowolną kombinacją dwóch broni, wybieranych z potężnego arsenału, co zaprezentowano na załączonym wideo z komentarzem.

- W grze Wolfenstein kochamy potężną broń i zwariowaną walkę - podkreślił kierownik produkcji, Jerk Gustafsson. - Dużo uwagi poświęciliśmy swobodzie działania: możliwości poruszania się i kontrolowania postaci podczas walki. W ramach wspomnianej swobody gracz może do woli korzystać z dowolnej kombinacji dwóch broni dzierżonych naraz.

Z poprzednich filmów poświęconych grze dowiedzieliśmy się, że nic nie powstrzyma B.J. Blazkowicza, a czekolada jest niebezpieczna dla zdrowia.

Wolfenstein II: The New Colossus ukaże się 27 października 2017 na PC, PS4 i Xboksie One.

najnowsze