Informacje

Deadhold trafi do Steam Early Access jeszcze w sierpniu

... LM

Unikalne połączenie mechanik znanych z serii Myth czy drugiego Dawn of War ze zdobywaniem wyposażenia i poziomów jak w Diablo.

Deadhold trafi do Steam Early Access jeszcze w sierpniu - obrazek 1

Studio Dark Quarry Games ujawniło, że zapowiedziana jeszcze w 2014 roku drużynowa strategia akcji – Deadhold – zadebiutuje w usłudze Steam Early Access 25 sierpnia. Twórcy wyjaśniają przy tym, że tworzyli mechanizmy rozgrywki przez prawie trzy lata. Teraz produkcja jest już na ostatniej prostej, a ekipie odpowiedzialnej za tytuł zależy, aby gracze mieli realny wkład w tworzenie nowej zawartości m.in. map dla trybów wieloosobowych i singlowych. Wciąż nie wiemy, kiedy na rynku pojawi się finalna wersja gry.

Deadhold łączy rozwiązania strategii czasu rzeczywistego z odpowiednim pozycjonowaniem jednostek na polu bitwy i ich unikalnymi umiejętnościami wzorem wydanej w 1998 roku gry Myth ze zdobywaniem wyposażenia i rozwijaniem bohaterów wzorem Diablo czy Path of Exile. Twórcy zapowiedzieli wieloetapową kampanię fabularną, gdzie wraz ze zdobywaniem doświadczenia będziemy dysponować coraz szerszą gamą wyposażenia, co pozwoli nam ponownie rozegrać poszczególne poziomy i stawić czoła coraz większym wyzwaniom.

Najnowsze
Lubisz nas?