Informacje

Dragon's Dogma: Dark Arisen na PlayStation 4 i Xboksa One z datą premiery na zachodzie

... LM

Okazuje się, że gra trafi na zachodnie rynki krótko przed debiutem w Japonii.

Capcom ujawnił, kiedy dedykowana konsolom PlayStation 4 i Xbox One wersja gry Dragon's Dogma: Dark Arisen zadebiutuje na zachodnich rynkach. Okazuje się, że wbrew oczekiwaniom gra pojawi się w Ameryce Północnej i Europie kilka dni szybciej niż w Japonii, a nastąpi to 3 października. Jednocześnie potwierdzono, że omawiana wersja gry doczeka się także wydania fizycznego, które wyceniono na niespełna 25 euro (około 107 złotych).

Warto podkreślić, że poza nieco odświeżoną oprawą graficzną nowa edycja nie przewiduje żadnych dodatkowych atrakcji – otrzymamy to samo, czym mogli cieszyć się gracze na PC i konsolach siódmej generacji. Mimo tego, jeśli do tej pory nie mieliście okazji, to warto wkroczyć do krainy stylizowanej na średniowieczne fantasy, gdzie jako wybraniec staniemy do walki z najróżniejszymi monstrami.

Dragon's Dogma zadebiutowało w maju 2012 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Po niespełna roku gra została rozbudowana o dodatek Dark Arisen, a w 2016 ukazała się na PC już jako Dragon's Dogma: Dark Arisen.

Najnowsze
Lubisz nas?