News

Aktualizacja 1.3 do No Man's Sky trafi na serwery jeszcze w tym tygodniu

LM, 09.08.2017 13:00 0

Nie znamy pełnej listy zmian, ale twórcy zapowiedzieli poprawki w głównej linii fabularnej i nowy system szybkiej podróży.

Studio Hello Games ogłosiło, że jeszcze w tym tygodniu ukaże się najnowsza aktualizacja do wydanej w sierpniu ubiegłego roku gry No Man's Sky. Łatka opatrzona numerem 1.3 znana jako Atlas Rises zadebiutuje jednocześnie na pecetach i konsolach Playstation 4. Obecnie nie ujawniono jeszcze jej szczegółów, ale założyciel studia – Sean Murray – w przesłanej graczom wiadomości zaznaczył, że łatka doda system szybkiej podróży za sprawą portali, a warstwa fabularna gry doczeka się licznych poprawek. Dalsze informacje zostaną ujawnione dopiero po udostępnieniu łatki na serwerach, więc musimy poczekać jeszcze kilka dni.

Dziś mija rok od premiery długo wyczekiwanego kosmicznego sandboksa z proceduralnie generowanym światem. Produkcja Hello Games okazała się jednym z największych zawodów ubiegłego roku, a twórcy na długi czas zaprzestali kontaktów ze społecznością graczy. Po jakimś czasie pojawiły się spore aktualizacje, które poprawiły wybrane elementy rozgrywki. Jak zaznaczył prezes studia w zapowiedzi omawianej łatki, Hello Games nie wypowiada się zbyt często, ale za to uważnie słucha wszystkich uwag. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie.

najnowsze