News

GTA VI już w produkcji?

Katarzyna Dąbkowska, 27.07.2017 17:02 0

Jeden z aktorów podał ciekawe wiadomości w swoim CV.

Rockstar Games wciąż rozwija Grand Theft Auto Online, ale nie da się nie zauważyć, że GTA V jest już całkiem wiekowe, jak na grę. Aktualnie growy gigant pracuje nad Red Dead Redemption 2, które pojawi się najprawdopodobniej w przyszłym roku, ale z najnowszego wycieku wynika, że w planach jest już zapewne GTA VI.

Aktor Tim Neff opublikował swoje CV, w którym ujawnia, w jakich projektach ostatnio brał udział. Na liście są między innymi sesje motion capture do wspomnianego Red Dead Redemption 2. Ale to nie wszystko. Pod tym projektem znajduje się następny – Grand Theft Auto VI.

Oczywiście, Rockstar chwilowo nie wypowiada się na temat plotek i zapewne jeszcze długo nic na temat gry nie usłyszymy. Warto jednak zaznaczyć, że są to sesje motion capture. Innymi słowy – produkcja jest już w toku i wyszła poza ramy konceptów. Rockstar nie ma jednak w swojej tradycji wydawania jednej gry po drugiej, więc na premierę GTA VI najprawdopodobniej będziemy musieli jeszcze kilka lat poczekać. Może prócz Brazylii. Tam GTA VI jest już na półkach od jakiegoś czasu.

najnowsze