Platformówka Unbox: Newbie's Adventure debiutuje na PS4 i Xboksie One

Małgorzata Trzyna
2017/07/26 15:30

W grze kierujemy samodostarczającymi się paczkami, które potrafią skakać, toczyć się i korzystać z rozmaitych rodzajów broni.

Platformówka Unbox: Newbie's Adventure trafiła na PC we wrześniu ubiegłego roku i jak dotąd cieszy się bardzo pozytywnymi ocenami - przypadła do gustu ponad 90% użytkowników Steam. Od dziś grą mogą cieszyć się także posiadacze konsol PS4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

W Unbox: Newbie's Adventure naszym celem jest ocalić przed bankructwem firmę Global Postal Service. Kierujemy rewolucyjnymi paczkami, które dostarczają się same: turlają się, skaczą i walczą, wykorzystując różne rodzaje broni, takie jak miny, pułapki, czarne dziury i fajerwerki. W grze przemierzamy otwarte światy, od tropikalnych wysp po oblodzone szczyty gór. W czasie zabawy możemy zdobywać rozmaite upiększenia - ubrania, kapelusze, okulary i różnego typu akcesoria.

Prócz trybu single-player, Unbox: Newbie's Adventure oferuje multiplayer, w którym można rywalizować z trójką znajomych w czterech dedykowanych trybach. Gra działa na silniku Unreal Engine 4.

Platformówka Unbox: Newbie's Adventure  debiutuje na PS4 i Xboksie One

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!