News

Rogue Trooper Redux z datą premiery i nowym zwiastunem

LM, 21.07.2017 13:10 2

Zobacz różnice pomiędzy oryginałem a odświeżoną wersją.

Studio Rebellion wypuściło najnowszy zwiastun odświeżonej wersji wydanej w 2006 roku gry Rogue Trooper. Na załączonym materiale wideo możemy zobaczyć przede wszystkim porównanie oryginału z wersją Redux. Jednocześnie ujawniono, że tytuł zadebiutuje 17 października na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W planach jest też wersja na Nintendo Switch, ale nie ujawniono konkretów, zaznaczając przy tym, że posiadacze najnowszego handhelda od Nintendo nie będą musieli długo czekać.

Odświeżone wydanie gry to nie tylko wyższa rozdzielczość i kompatybilność z najnowszymi systemami operacyjnymi – twórcy przebudowali modele postaci, wyposażenia i pojazdów. Rogue Trooper zyskał szereg graficznych poprawek na czele z dynamicznym oświetleniem. Poza tym dodano nowe efekty specjalne, usprawniono geometrię lokacji i zremasterowano przerywniki filmowe w grze.

Warto przypomnieć, że poza omawianą we wiadomości grą studio Rebellion pracuje także nad dwoma niedawno zapowiedzianymi tytułami – Strange Brigade i Evil Genius 2.

najnowsze