Star Wars: Battlefront II - fabuła spójna z uniwersum Gwiezdnych wojen

Patryk Purczyński
2017/07/16 11:50
0
0

Electronic Arts wypuściło nowy dziennik developera Star Wars: Battlefront II. Tematem przewodnim jest w nim tryb fabularny produkcji studia DICE.

Star Wars: Battlefront II - fabuła spójna z uniwersum Gwiezdnych wojen

- Sprawa z Imperium wygląda tak, że nigdy tak naprawdę nie dowiadujemy się co to za ludzie, jak działa cała ta organizacja - mówi Mark Thompson, reżyser Star Wars: Battlefront II. Tryb fabularny gry przedstawi rozgrywkę właśnie z perspektywy ciemnej strony Mocy. Kampania ma odpowiedzieć na pytania, co się stało z Galaktyką i Imperium po śmierci Imperatora Palpatine'a.

Główna bohaterka, Iden Versio, w momencie unicestwienia drugiej Gwiazdy Śmierci, jest na planecie Endor. W tym momencie zmienia się cały układ sił oraz sposób jego postrzegania przez obie strony konfliktu. Dla Iden jest to o tyle istotne, że od najmłodszych lat całe swoje życie podporządkowywała temu, by stanąć na czele operacyjnego oddziału szturmowców. W całej opowieści ważnym tematem są również jej relacje z ojcem i ich ewolucja.

Kampania w Star Wars: Battlefront II nie ma jednak stanowić osobnej opowieści. - Wszystko w Gwiezdnych wojnach jest połączone. Naszym zadaniem jest upewnienie się, że gra, którą robimy, łączy się z tym większym uniwersum - mówią twórcy. Materiał zza kulis poświęcony fabule możecie obejrzeć poniżej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!