News

Sniper Elite 4 - ostatnia część DLC Deathstorm ukaże się 18 lipca

LM, 13.07.2017 10:20 0

Wraz z nią na serwery trafi darmowa aktualizacja i pakiet zawartości Lock and Load.

Studio Rebellion ujawniło datę premiery trzeciej i zarazem ostatniej części DLC Deadthstorm do gry Sniper Elite 4. Ostatnia część DLC Deathstorm ukaże się pod tytułem Obliteration już 18 lipca. Finał mini kampanii rozegra się na terenie Nazistowskich Niemiec, gdzie będziemy musieli udaremnić prace nad bronią nuklearną. Poza tym DLC umożliwi odblokowanie pięciu dodatkowych bohaterów dla trybu wieloosobowego.

Tak jak w przypadku poprzednich DLC, na serwery trafi też paczka dodatkowej zawartości – Lock and Load, w której tym razem pojawią się jedynie trzy karabiny - SVT, M30 Drilling i Mauser M712. Nawet jeśli nie pokusicie się o zakup DLC, to w dniu jego premiery będziecie mogli cieszyć się z kolejnej bezpłatnej aktualizacji, która wprowadzi do Sniper Elite 4 dwie nowe mapy — The Facility i The Bunker, a także podniesiony górny próg dla poziomu bohatera. Sniper Elite 4 zadebiutowało 14 lutego na PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.