Informacje

Citadel: Forged with Fire - zapowiedziano sieciowe RPG od współtwórców Slendera

... LM

Tytuł trafi do wczesnego dostępu jeszcze w tym miesiącu.

Niezależne studio deweloperskie Blue Isle, które możecie kojarzyć za sprawą wydanego w 2013 roku survival horroru Slender: The Arrival pochwaliło się swoim najnowszym projektem. Citadel: Forged with Fire to sieciowe RPG z otwartym światem, które już 26 lipca ukaże się w usłudze Steam Early Access. Twórcy pracują też nad wersjami na konsole PlayStation 4 i Xbox One, ale nie ujawnili nawet zbliżonej daty premiery konsolowego wydania.

Sieciowy sandbox odda w nasze ręce fantastyczną krainę Ingus o powierzchni 36 kilometrów kwadratowych. Gracze wcielają się w magów poszukujących przygód i nic nie będzie ograniczało ich ambitnych planów. Na obszernym terenie zbudujemy własne twierdze, założymy spersonalizowane gildie i nieustannie będziemy rozwijać własne umiejętności. Gra ma zaoferować rozbudowany system specjalizacji magicznych, który w zależności od obranej ścieżki pozwoli nam używać telekinezy, latać, władać żywiołami czy oswajać bestie. Gracze będą rywalizować między sobą o władzę i potęgę, a zaimplementowany w grę silnik fizyczny ma umożliwić spektakularną destrukcję umocnień przeciwnika.

W skrócie gra jest połączeniem rozwiązań i motywów, które mogliśmy oglądać w Grze o Tron, Skyrimie czy Harrym Potterze. Tuż przed premierą gry na platformie Valve rozpoczną się zamknięte testy beta, na które możecie zapisać się pod tym linkiem.

Citadel: Forged with Fire - zapowiedziano sieciowe RPG od współtwórców Slendera - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?