SUPERHOT trafi na PlayStation 4 w przyszłym tygodniu

LM
2017/07/12 01:30
0
0

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra będzie dostępna także na gogle PlayStation VR.

Łódzkie studio Superhot Team ujawniło, że wydana w 2016 roku na PC gra SUPERHOT zadebiutuje na konsoli PlayStation 4 już 21 lipca. Tego dnia zostanie udostępniona także wersja dedykowana goglom wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR, co zostało zapowiedziane na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. Tytuł wyceniono na niespełna 25 dolarów (około 93 złote) w przypadku każdej ze wspomnianych wersji.

Przypomnijmy, że polska produkcja została zaprojektowana jako praca konkursowa, która spodobała się graczom na tyle, że postanowili wesprzeć projekt kwotą ponad 250 tysięcy dolarów podczas zbiórki na Kickstarterze. Rozgrywka polega na eliminowaniu przeciwników, których spotykamy na swojej drodze w kolejnych pomieszczeniach. SUPERHOT wyróżnia się wysokim poziomem trudności oraz nietypową mechaniką, zgodnie z którą czas w grze biegnie tylko wtedy, gdy nasz protagonista się porusza.

GramTV przedstawia:

O ile SUPERHOT doczeka się wydania na konsoli Sony, to warto pamiętać, że produkcja łódzkiego studia konsolowy debiut zaliczyła jeszcze w ubiegłym roku, gdy w maju trafiła na Xboksa One.

SUPERHOT trafi na PlayStation 4 w przyszłym tygodniu

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!