News

Startują publiczne serwery testowe The Division dla PS4 i Xboksa One

Małgorzata Trzyna, 12.07.2017 18:30 0

Zaproszenia rozesłano do 10 000 osób na każdej platformie.

Jak dotąd aktualizacje The Division na publicznym serwerze testowym mogli wypróbowywać gracze, którzy wybrali wersję PC. Teraz jednak się to zmieni - od 13 lipca w testach będą mogli brać udział także posiadacze konsol PS4 i Xbox One. Ubisoft zaczął wczoraj wysyłać zaproszenia do europejskich graczy, dziś - do graczy amerykańskich. Zaproszenia rozesłano do 20 000 osób (po 10 000 na każdej platformie), które grały w The Division ciągu ostatnich 30 dni, spędziły w grze sporo czasu i zdobyły poziom 30.

Po raz pierwszy publiczne serwery testowe dla PC uruchomiono we wrześniu 2016. Ubisoft Massive podkreślał wówczas, że na PC znacznie łatwiej wprowadzać aktualizacje i błyskawicznie reagować na opinie społeczności, w przypadku konsol każda aktualizacja musi przejść przez proces certyfikacji i spełnić szereg wymagań, nim zostanie wprowadzona.

Najnowsza aktualizacja The Division, oznaczona numerem 1.7, wprowadza szereg zmian, takich jak zdarzenia globalne, tajny sprzęt, wyróżnienia, naszywki i nie tylko.

najnowsze