Nowy trailer WRC 7 - tryb Epic Stages pod lupą

Patryk Purczyński
2017/07/11 19:43
1
0

Dłuższe, bardziej różnorodne trasy, które przetestują wytrzymałość graczy - oto pomysł twórców WRC 7 na urozmaicenie i urealnienie zabawy.

Nowy trailer WRC 7 - tryb Epic Stages pod lupą

Kylotonn i BigBen Interactive zdecydowały się w na wprowadzenie w WRC 7 nowego trybu rozgrywki - Epic Stages. - Pomysł ten narodził się w celu wyjścia naprzeciw oczekiwaniom fanów rajdów, którzy od kilku lat dopraszali się dłuższych tras i przeżyć bliższych faktycznym doznaniom rajdowym - mówi Alain Jarniou, reżyser gry ze studia Kylotonn.

Faktycznie, założenie jest takie, by wydłużyć trasy i dać graczom bardziej realistyczne przeżycia, testując przy tym ich wytrzymałość. Twórcy WRC 7 wypuścili zwiastun, który daje przedsmak tego, co ma do zaoferowania tryb Epic Stages. Materił prezentuje jedną z meksykańskich tras. W trakcie przejazdu gracze muszą mierzyć się z różnorodonymi warunkami, co zmusza do jeszcze większej koncentracji.

- Etapy w trybie Epic Stages mierzą zwykle ponad 20 km, co przekłada się na przeszło kwadrans rozgrywki. Interesujące jest również zmierzenie się z tymi wszystkimi różnorodnymi warunkami w trakcie jednego, specjalnego wyścigu - dodaje Jarniou.

GramTV przedstawia:

WRC 7 tej jesieni ukaże się na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4.

Komentarze
1
Tom_pl
Gramowicz
12/07/2017 19:51

Wygląda ciekawie, i do tego długie trasy :) mam nadzieję że dopracują grę w jak najlepszy sposób.