Informacje

Zawartość dodatku do Conan Exiles na godzinnym streamie

... LM

Gra trafi na Xboksa One w sierpniu, a tego samego dnia na PC pojawi się darmowe rozszerzenie.

Studio Funcom zorganizowało godzinny stream, na którym zaprezentowano nowinki w Conan Exiles, które pojawią się w grze już w sierpniu. Na tegorocznych targach E3 w Los Angeles deweloper zapowiedział, że gra ukaże się na konsoli Xbox One już 16 sierpnia, a jednocześnie użytkownicy pecetów otrzymają darmowy dodatek, który wniesie sporo poprawek w mechanice gry, a także wprowadzi zupełnie nową, usytuowaną na północy świata gry mroźną krainę. Oczywiście konsolowa wersja Conan Exiles będzie rozszerzona o wspomnianą zawartość w dniu premiery.

Na streamie przedstawiciele studia Funcom – Joel Bylos i Jens Erik Vaaler – pokazali fragment nowego obszaru, a także przedstawili powiększoną o niego mapę świata Conan Exiles. Jednocześnie możecie zobaczyć m.in. szybsze animacje podczas turlania się oraz znacznie zwiększone obrażenia zadawane przez stwory. Wraz z dodatkiem w grze pojawi się także wskaźnik temperatury, który będzie determinował zapotrzebowanie protagonisty na chłodzące napoje – w przypadku przegrzania, czy grubsze odzienie i alkohol, gdy temperatura ciała spadnie do niebezpiecznego poziomu. Jeśli nie będziemy przywiązywać wagi do ostatniego ze wspomnianych czynników, to z każdą chwilą bohater będzie odczuwał dyskomfort, a w ostateczności umrze.

Twórcy nie ukrywają, że zamierzają wypuścić Conan Exiles także na PlayStation 4, ale zanim tak się stanie, gra musi być zaktualizowana do finalnej wersji, gdyż Sony nie przewidziało odpowiednika usługi Early Access na swoim sprzęcie.

Najnowsze
Lubisz nas?