Informacje

Destiny 2 na PC - Bungie wie, czego chcą gracze

...

Na PC ukaże się później niż na konsolach, nie będzie dostępne na Steamie, a mimo to Bungie zapewnia, że wie co robi z komputerowym Destiny 2.

Destiny 2 na PC - Bungie wie, czego chcą gracze - obrazek 1

- Pecetowy gracz oczywiście wie, jak powinna wyglądać gra. Staramy się... Chcemy, by wszystko działało od pierwszego dnia, by pecetowcy mówili: "ok, wy w Bungie mnie rozumiecie" - mówi głównodowodzący projektem David Shaw. - My to łapiemy, sami jesteśmy graczami pecetowymi. Naszym celem zawsze było rozgryzienie, co leży u podstaw fantastycznych doznań na komputerach i zapewnienie ich w Destiny 2 od pierwszego dnia - stwierdza.

Być może właśnie dlatego Bungie postanowiło opóźnić premierę Destiny 2 na PC. Drugą istotną decyzją jest odpuszczenie platformy Steam na rzecz Battle.netu. - Pragniemy zaznaczyć, że kochamy Steam. To świetna platforma, sami ciągle tam gramy. Podejmując tę decyzję patrzymy na Blizzard i wierzymy, że dzielimy z nimi DNA. Jakość ich gier, doświadczenie są po prostu niesamowite. Uznaliśmy, że to dobra okazja i jesteśmy wyjątkowo podekscytowani odpaleniem Destiny 2 na PC za pośrednictwem battle.netu 24 października - dodaje Shaw.

Najnowsze
Lubisz nas?