Informacje

E3 2017: Anthem, nowa gra BioWare'u, pod koniec 2018 roku

...

dopiero po konferencji Microsoftu Electronic Arts ujawniło wstępny termin wydania Anthem. Na grę przyjdzie nam jeszcze długo poczekać.

E3 2017: Anthem, nowa gra BioWare'u, pod koniec 2018 roku - obrazek 1

Anthem nie zostanie udostępnione w tym roku. Nie ukaże się też, wzorem Mass Effectów, w pierwszym kwartale przyszłego roku. Na nową produkcję BioWare'u, ogłoszoną podczas EA Play, przyjdzie nam poczekać do przyszłorocznego okresu przedświątecznego. Electronic Arts o tym fakcie poinformowało w krótkiej wiadomości prasowej nadesłanej do nas już po zakończeniu wczorajszego pokazu Microsoftu. Mieliśmy tam okazję zobaczyć pierwsze fragmenty rozgrywki z Anthem.

"To właściwy czas na grę Anthem. Technologia Frostbite napędzana przez moc konsol tej generacji, ewolucja gatunków i ich wzajemne przenikanie się, fakt, że gramy wspólnie znacznie dłużej i intensywniej dzięki nieustannemu wsparciu gier po premierze. Wierzymy, że pokochacie ten tytuł, jego świat, dynamikę i rozgrywkę - całe wiążące się z nim doświadczenie" - przekazało EA we wspomnianym komunikacie prasowym.

E3 2017: Anthem, nowa gra BioWare'u, pod koniec 2018 roku - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?