Felieton

Śródziemie: Cień Wojny - premiera opóźniona, twórcy obiecują pokaz na E3

Patryk Purczyński, 01 czerwca 2017 19:54 0

Cień Wojny nie spowije Śródziemia w te wakacje. Na premierę nowej gry Monolith Studios w uniwersum J.R.R. Tolkiena trzeba poczekać do jesieni.

Śródziemie: Cień Wojny ukaże się równolegle w Ameryce Północnej i Europie 10 października tego roku - poinformował menedżer społecznościowy Monolith Productions. W imieniu zespołu przeprosił on wszystkich, którzy mogą czuć się takim obrotem spraw rozczarowani. Pierownie do premiery miało bowiem dojść 25 sierpnia. - Wiemy, że dłuższe oczekiwanie może być dla Was rozczarowujące, ale ciężko pracujemy, by uczynić tę grę wspaniałą - zapewnił.

- Śródziemie: Cień Wojny rozwija rozgrywkę pod każdym względem, włączając w to potężny otwarty świat, fabułę, systemy RPG-owe a także osobiste opowieści oparte na systemie Nemesis. Ekipie Monolith zależy przede wszystkim na dostarczeniu produkcji najwyższej jakości. Aby móc to zrealizować, musieliśmy podjąć trudną decyzję o przesunięciu terminu wydania - wyjaśnił.

Pomimo obsuwy Monolith Productions nie zamyka się w swoim obozie. Znajdzie się też czas na szersze zaprezentowanie gry na nadchodzących targach E3 2017. Przypomnijmy, że od dłuższego czasu znane są wymagania sprzętowe Śródziemia: Cienia Wojny.

Fimbul - przygodowa gra akcji osadzona w świecie nordyckich mitów ukaże się pod koniec lutego
Endless Space 2 i Endless Legend otrzymają kolejne dodatki – Penumbra i Symbiosis
The Hong Kong Massacre z datą premiery na PC i PlayStation 4
460-stronicowe kompendium wiedzy o serii jednym z elementów edycji kolekcjonerskiej Dark Souls Trilogy
najnowsze