Far Cry 5 dostępne w kilku edycjach, Ubisoft zapowiada Season Pass

Małgorzata Trzyna
2017/05/26 16:25
4
0

Wśród edycji gry znajdziemy wersję podstawową, Deluxe, Gold i edycję ze steelbookiem.

Far Cry 5 dostępne w kilku edycjach, Ubisoft zapowiada Season Pass

Ubisoft ogłosił, że Far Cry 5 będzie dostępne w kilku edycjach: podstawowej, Deluxe, Gold i Steelbook. Za najtańszą zapłacimy równowartość 60 euro, najdroższa będzie nas kosztować około 100 euro. Do przedpremierowych zamówień dodawane będą również bonusy w postaci wcześniejszego dostępu do wyposażenia Dnia Sądu (pistoletu 1911 Dnia Sądu, furgonetki Dnia Sądu i stroju Dnia Sądu) oraz pakietu materiałów eksploatacyjnych takich jak 4x wzmocnienie szybkości, 4x wzmocnienie wściekłości, 4x koktajl Mołotowa i 4x przynęty na zwierzęta.

Czas przyjrzeć się edycjom przygotowanym z myślą o fanach, którym wersja podstawowa nie wystarczy:

  • edycja Deluxe prócz podstawowej wersji gry będzie zawierać: Pakiet Łowcy Wyborowego (łuk bloczkowy, ATV i strój Łowcy Wyborowego), Pakiet Asa Przestworzy (pistolet 1911, helikopter i strój Asa Przestworzy), Pakiet Wybuchowy (4x dynamit, 4x C4, 4x granaty i 4x miny zbliżeniowe) i Pakiet Chaosu (4x wzmocnienie szybkości, 4x wzmocnienie wściekłości, 4x koktajl Mołotowa i 4x przynęty na zwierzęta); karabin szturmowy AR-C i pistolet .44 Magnum z unikatowymi skórkami;
  • edycja Gold ma zawierać wszystko, co znajduje się w edycji Deluxe oraz Season Pass, oferujący dodatkowe historie, misje i sprzęt (dokładnej zawartości Season Passa jeszcze nie ujawniono);
  • edycja Steelbook Gold (najdroższa) będzie zawierać to samo, co edycja Gold, a dodatkowo gracze otrzymają metalowe pudełko.

GramTV przedstawia:

Zwiastun Far Cry 5 i prezentację wybranych bohaterów ruchu oporu znajdziecie w naszym poprzednim wpisie. Premiera gry planowana jest na 27 lutego 2018.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
26/05/2017 23:41

W sklepie Ubisoft jest informacja o dodatkowych edycjach, które będą ogłoszone na targach E3

Tom_pl
Gramowicz
26/05/2017 19:02

Fajnie jak by do tej najdrożej edycji dodali figurkę kolekcjonerską, 

Soul1
Gramowicz
26/05/2017 17:44

Cygi napisał:

Tak, Ubisoft! Więcej edycji! Więcej DLC! Więcej! Więcej! Więcej! A potem się dziwią skąd ta krytyka.

A ktoś ci każe kupować? To zwykłe pierdółki (stroje, skórki), ale niektórzy to lubią i będą je kupować. Wolno im? Wolno.

 
Trwa Wczytywanie