Informacje

Grafika promocyjna Far Cry 5 trafiła do sieci

... LM

Gra ukaże się najpóźniej w pierwszym kwartale 2018 roku.

Ubisoft udostępnił grafikę promocyjną niedawno zapowiedzianej gry Far Cry 5. Jak wiemy, akcja gry przeniesie nas do miejscowości Hope County w stanie Montana. Widoczna poniżej obrazek potwierdza, że wbrew plotkom akcja gry nie przeniesie nas w realia Westernu, a zamiast tego będzie rozgrywała się w czasie współczesnym.

Na plakacie dominuje tematyka religijna, która może być tematem przewodnim nadchodzącej gry – w oddali widać kościół, a na pierwszym plan wysuwa się związany mężczyzna z napisem „grzesznik” na plecach. Prawdopodobnie w centralnej części grafiki widzimy głównego antagonistę i garstkę jego popleczników, a gest wykonany przez niego przy stole jednoznacznie nawiązuje do Ostatniej Wieczerzy, co potęguje też kielich i kawałek chleba na stole. Wszystko to wskazuje na starcie z oderwaną od rzeczywistości społecznością kultystów, którzy żyją zgodnie z własną interpretacją Pisma Świętego.

Dajcie znać, jak Waszym zdaniem będzie wyglądała linia fabularna gry. Przypominamy tez, że już w najbliższy piątek o godzinie 15:00 Ubisoft zaprezentuje pierwszy pełny zwiastun gry.

Grafika promocyjna Far Cry 5 trafiła do sieci - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?