RPG akcji Enoch: Downfall z walkami wzorowanymi na serii Souls trafi na PC tej jesieni

Małgorzata Trzyna
2017/05/19 14:35
1
0

Kluczem do sukcesu będzie nauczenie się zachowań przeciwników i odpowiednie przygotowanie do każdej walki.

Studio Unwhale ogłosiło, że jeszcze tej jesieni na PC ukaże się RPG akcji / roguelite Enoch: Downfall. Gra zaoferuje kolorowy świat, który będziemy przemierzać jako samotny bohater i odkrywać sekrety pradawnej cywilizacji. Na naszej drodze staną liczni przeciwnicy, zaś walka ma przypominać rozwiązania znane z serii Souls: kluczem do sukcesu będzie opanowanie zachowań i taktyk stosowanych przez wrogów. Twórcy obiecują również przemyślany system zdobywania łupów i elastyczne możliwości przygotowywania się do każdej potyczki. Gra ma być trudna, ale uczciwa, zaś zwycięstwo ma dawać graczom sporą satysfakcję.

GramTV przedstawia:

W Enoch: Downfall na graczy czekają różne typy broni z unikatowymi rodzajami ataków, potężne artefakty zwiększające statystyki i odblokowujące nowe umiejętności, zróżnicowane lokacje i przeciwnicy, dynamiczny system walki, możliwość odblokowywania postaci i wyzwań oraz śmiertelnie niebezpieczne pułapki, które można wykorzystać, by zdobyć przewagę.

Kilka screenów z gry znajdziecie poniżej:

RPG akcji Enoch: Downfall z walkami wzorowanymi na serii Souls trafi na PC tej jesieni

Komentarze
1
Xelos_Iterion
Gramowicz
19/05/2017 16:04

Eksploracja lokacji, sprzęt, walka, zdolności - bardzo wiele gier posiada te atrybuty, ale tu nie ma elementu role-playing. Bo czy Diablo jest cRPG? Middle-earth: Shadow of War? I wiele innych gier akcji/h&s? Nie.