Informacje

Pierwsza łatka do Warhammer 40,000: Dawn of War III już w poniedziałek

... LM

Wraz z aktualizacją z gry zniknie sporo błędów, ale pojawi się za to możliwość poddania meczu w trybie wieloosobowym.

Pierwsza łatka do Warhammer 40,000: Dawn of War III już w poniedziałek - obrazek 1

Relic Entertainment zapowiedziało pierwszą aktualizację do wydanego w ubiegłym tygodniu Warhammer 40,000: Dawn of War III. Zgodnie ze słowami twórców, łatka trafi na serwery w poniedziałek i ma za zadanie wyeliminować drobne błędy, które dotrwały do finalnej wersji gry. Poza tym szykuje się ważna zmiana dla rozgrywki wieloosobowej. Od najbliższej aktualizacji nie musimy już czekać na swój koniec w obliczu druzgocącej porażki. Jeśli zechcemy przerwać mecz, to będziemy mogli to zrobić przez poddanie się. W ten sposób pojedynek od razu zakończy się na naszą niekorzyść, ale otrzymamy stosowne punkty tak, jakbyśmy przegrali mecz w klasyczny sposób.

Co więcej, Relic wciąż szuka przyczyn problemów z połączeniami, gdyż wielu graczy łączy się z oddalonymi od nich serwerami, ignorując te najbliższe, co skutkuje dużymi opóźnieniami i brakiem szans na swobodną grę. Przy okazji twórcy zapewnili, że uważnie przyglądają się wyborom graczy w zakresie jednostek oraz umiejętności i jeszcze przed końcem miesiąca wypuszczą łatkę, która poprawi równowagę rozgrywki.

Warhammer 40,000: Dawn of War III ukazał się wyłącznie na komputerach osobistych 27 kwietnia. Jeśli wciąż nie możecie zdecydować się na zakup gry, to być może pomoże w tym nasza recenzja.

Najnowsze
Lubisz nas?