Ruszyła zbiórka na Rise of the King - grę akcji/survival osadzony w średniowiecznym świecie fantasy

Małgorzata Trzyna
2017/04/24 14:32
0
0

Rise of the King to połączenie The Long Dark i Sherlocka Holmesa z systemem walki znanym z Dark Souls.

Rise of the King to trzecioosobowa gra akcji z elementami survivalu, osadzona w średniowiecznym świecie fantasy (choć bez takich elementów, jak orkowie, elfy czy magia). Wcielamy się w Greysona Wallace'a, leśniczego i tropiciela, a naszym zadaniem jest rozwiązać zagadkę zaginionego syna władcy. Musimy więc szukać wskazówek, badać obiekty i rozmawiać z różnymi ludźmi. Podczas podróży przez niebezpieczne rejony poznamy ciekawą historię i spotkamy unikatowych bohaterów.

GramTV przedstawia:

W mroźnym świecie gry będziemy musieli szukać pożywienia, wody i zapasów, a także zadbać o schronienie, ogrzewać się przy ogniskach, przygotowywać przedmioty typu strzały, bandaże i pochodnie; tropić zwierzęta i polować na nie; unikać groźnych drapieżników i wrogich frakcji. Jeśli dojdzie do walki, musimy wiedzieć, kiedy zadać cios, zrobić unik czy skontrować, zarządzając paskiem wytrzymałości, co przywodzi na myśl rozwiązania znane z serii Dark Souls. Twórcy nie stawiają na awansowanie, statystyki ani wyposażenie, dużo ważniejsza jest opowieść. Nie ma też mini-mapy ani dziennika zadań - mamy do dyspozycji jedynie własny notatnik.

Celem zbiórki jest zebranie 160 000 dolarów, a do końca pozostało 24 dni. Na grę można również głosować na Steam Greenlight.

Ruszyła zbiórka na Rise of the King - grę akcji/survival osadzony w średniowiecznym świecie fantasy

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!