Ancestors: The Humankind Odyssey – znamy szczegóły nowego projektu twórcy Assassin's Creed

Katarzyna Dąbkowska
2017/04/20 13:50

Patrice Désilets pokazał również nowy zwiastun gry.

Ancestors: The Humankind Odyssey – znamy szczegóły nowego projektu twórcy Assassin's Creed

Patrice Désilets, były pracownik Ubisoftu, znany przede wszystkim jako jeden z twórców serii Assassin's Creed, uchylił rąbka tajemnicy na temat swojej nowej gry – Ancestors: The Humankind Odyssey.

Podczas Reboot Develop 2017 Désilets ujawnił, że pierwotnie gra miała pojawiać się w kolejnych epizodach, jednak projekt za bardzo się rozrósł i ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu. Dał także do zrozumienia, że będzie to przygodowa gra akcji z elementami otwartego świata, survivalu, a także zbierania surowców. Akcja gry będzie przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby.

GramTV przedstawia:

Fabuła przeniesie nas natomiast od 2 do 10 milionów lat wstecz głównie do Afryki. Przy projekcie ma pracować również animator, który zajmował się między innymi serią Assassin's Creed oraz Prince of Persia. Jak twierdzi Désilets, nad produkcją pracuje 32 pracowników ze studia w Montrealu. Co zatem ze słynnym 1666: Amsterdam? Aktualnie prace nad tym projektem zostały wstrzymane. Poniżej nowy zwiastun gry:

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
21/04/2017 16:46

Coś mi się zdaje, że będziemy powalać Australopitekiem lub jakimiś innymi człowiekowatymi (Australopiteki nie są przodkami ludzi, są bardziej jak kuzyni coś jak homos sapiens i neandertalczyk)