News

Sprawdź Humble Wild Frontier Bundle

LM, 19.04.2017 09:10 0

W najnowszej akcji znajdziesz m.in. Slime Rancher, Hard West i FRONTIERS

Dziś wystartowała kolejna akcja Humble Bundle, w której możecie zgarnąć kilka gier za symboliczną kwotę, która z kolei, może być w pełni przeznaczona na cele charytatywne. W Humble Wild Frontier Bundle znajdziemy 7 produkcji, do których dostęp zdobędziemy po wpłaceniu wymaganej kwoty.

Za symbolicznego dolara możemy zyskać trzy gry: Gods Will Be Watching, Ice Lakes i FRONTIERS. Ostatnia z nich w momencie pisania wiadomości działa jeszcze w usłudze Steam Early Access. Średni próg – 6,40 $ (ok. 25 złotych) – to kolejne trzy gry: Hard West, Renowned Explorers: International Society i SPINTIRES.

Wpłata w wyspokości 13$ lub wyższa daje nam dostęp do gry Slime Rancher od studia Monomi Park, która na początku ubiegłego roku pojawiła się w usłudze Steam Early Access. W toku rozgrywki wcielamy się w farmera, który sprawuje opiekę nad tytułowymi szlamami. Produkcja jest bardzo ciekawa i do tej pory zgarnęła już masę pozytywnych opinii, więc warto się nią zainteresować. Akcja potrwa nie dłużej jak dwa tygodnie.

najnowsze