News

Klasyczny StarCraft z najnowszą aktualizacją

LM, 19.04.2017 11:10 3

Po latach StarCraft zostaje zaktualizowany i udostepiony za darmo.

Krótko po ujawnieniu prac nad remasterem klasycznego RTS-a Blizzard udostępnił bezpłatnie StarCrafta z dodatkiem Brood War na publicznych serwerach testowych. Umożliwiało to rozgrywkę, ale o wiele istotniejsze było oczekiwanie na oficjalną aktualizację, która wyeliminuje błędy i poprawi działanie gry na najnowszych systemach operacyjnych Windows i Mac. Oto dziś, po ponad 8 latach StarCraft z roku 1998 został zaktualizowany do wersji 1.18 i udostępniony za darmo.

Najnowsza łatka skupia się na usprawnieniu działania gry, jej instalatora i aplikacji aktualizującej. W grze pojawiło się kilka przydatnych opcji, które znamy z drugiej odsłony StarCrafta, a także masa usprawnień dla trybu wieloosobowego i Battle.netu.

Przypomnijmy, że StarCraft: Remastered ukaże się już za kilka miesięcy. Blizzard nie ujawnił konkretnej daty, ale ma to nastąpić jeszcze latem. Odświeżona edycja zaoferuje usprawnioną oprawę graficzną, wsparcie dla rozdzielczości 4K i monitorów panoramicznych. Poza tym podstawowa mechanika gry nie zostanie zmodyfikowana.

najnowsze