News

Zwiastun Star Wars: Battlefront II wyciekł do sieci

LM, 12.04.2017 09:50 0

Wideo nie doczekało swojej premiery na konwencie w Orlando.

Jakiś czas temu ogłoszono, że pierwszy zwiastun kontynuacji gry Star Wars: Battlefront z 2015 roku zostanie zaprezentowany na corocznym konwencie fanów Star Wars Celebration 15 kwietnia. Okazuje się, że EA po raz kolejny nie było w stanie powstrzymać przecieku i zapowiadany wcześniej materiał możecie zobaczyć powyżej.

Tak jak wcześniej ujawniono, od strony fabularnej Star Wars: Battlefront II będzie mieszanką wątków z przekroju całej sagi, co widoczne jest również na krótkim materiale. Zgodnie ze zwiastunem, gra ukaże nieopowiedziane wcześniej losy żołnierzy Imperium, którzy zostali odcięci od sojuszników po wybuchu drugiej Gwiazdy Śmierci. Na materiale możemy zobaczyć też starcie Dartha Maula z Mistrzem Yodą. Pojawiają się też postacie z najnowszej części sagi – Przebudzenia Mocy. Cóż, zapowiada się ciekawie, i miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie.

Star Wars: Battlefront II ukaże się jesienią tego roku na komputerach osobistych i konsolach ósmej generacji. Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, więc pozostaje czekać na oficjalny komunikat EA lub kolejne przecieki.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.