Galactic Civilizations: Ultimate Edition dostępne za darmo

LM
2017/04/12 09:10
0
0

W ramach nowej akcji przygotowanej przez Humble Bundle.

Galactic Civilizations: Ultimate Edition dostępne za darmo

Wczoraj w godzinach wieczornych zainicjowano kolejną akcję – Humble Intergalactic Bundle. Tak jak w przypadku wcześniejszych pakietów, dostępne są trzy progi, które dają kolejno dostęp do gier objętych promocją. Warto jednak zauważyć, że w tym tygodniu akcja została wzbogacona o darmową grę Galactic Civilizations: Ultimate Edition. Aby ją odblokować, wystarczy założyć konto w serwisie, a następnie wpisać przypisany do niego adres mailowy na stronie akcji. W dalszych krokach otrzymamy klucz, który będzie można aktywować na platformie Valve. Galactic Civilization to wydana wyłącznie na PC strategia 4X od studia Stardock. Tytuł oferuje zabawę jedynie w trybie dla pojedynczego gracza.

Przy okazji warto przybliżyć tytuły, za które będziemy musieli zapłacić, chociaż symboliczną kwotę. Przypominamy, że to od Was zależy, na jaki cel powędrują wpłacone przez Was środki i możecie przeznaczyć je w całości na cele charytatywne. Za symbolicznego dolara uzyskamy dostęp do: Space Hulk Ascension, Sins of a Solar Empire: Trinity i Galactic Civilizations II: Ultimate Edition.

GramTV przedstawia:

W chwili pisania wiadomości uśrednione wpłaty, które wyznaczają cenę drugiego pakietu, wynosiły 6,88$ (ok. 29 złotych). Za taką kwotę możemy odblokować dodatkowo Planetary Annihilation: TITANS i Rebel Galaxy. Jeśli wpłacimy od razu kwotę 15$ (ok.61 złotych) to odblokujemy wszystkie wcześniej wymienione tytuły oraz Galactic Civilizations® III i Offworld Trading Company. Akcja potrwa niespełna dwa tygodnie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!