Marvel Heroes Omega ukaże się na PS4 i Xboksie One jeszcze tej wiosny

Małgorzata Trzyna
2017/04/06 16:10
0
0

Wkrótce ma wystartować również zamknięta beta na PS4.

- W imieniu całej rodziny Gazillion, z dumą ogłaszam kolejną fazę dla Marvel Heroes... Marvel Heroes Omega na PlayStation 4 i Xboksa One ukaże się tej wiosny! - pisze David Von Dorman, szef Gazillion. - Społeczność graczy prosiła o to, spekulowała - teraz zaś zapowiedzieliśmy Marvel Heroes Omega oficjalnie, a premiera nastąpi już niebawem. Wszyscy w Gaz pracowaliśmy w nadgodzinach, by zapewnić, że gra spełni wymagania graczy pecetowych i konsolowych, którzy oczekują najlepszego, sieciowego RPG akcji. Po trzech latach wprowadzania usprawnień związanych z niemal każdym elementem gry, wierzymy, że udało się to osiągnąć.

GramTV przedstawia:

Podobnie jak pierwowzór z PC, Marvel Heroes Omega będzie połączeniem MMO i hack 'n slash, opartym na modelu free-to-play. Gra zaoferuje kilka trybów rozgrywki, w tym fabułę podzieloną na 9 rozdziałów. Na początku będziemy mieli 38 bohaterów do wyboru. Warto odnotować, że gracze pecetowi mogą wybierać aż spośród 61 postaci, co jednak nie powinno szczególnie martwić, gdyż kolejne aktualizacje konsolowej wersji mają stopniowo uzupełniać brakującą zawartość.

Gra ma ukazać się jeszcze tej wiosny, ale nie podano dokładnego terminu wydania. Nie wiadomo też, kiedy dokładnie wystartuje zamknięta beta na PS4, ale ma to nastąpić już wkrótce. Osoby zainteresowane udziałem w testach, które chcą sobie zagwarantować dostęp, mogą pokusić się o zakup Founder's Packów. Pod koniec bety rozpocznie się faza Early Access. Po zakończeniu bety postępy zostaną zresetowane.

Marvel Heroes Omega ukaże się na PS4 i Xboksie One jeszcze tej wiosny

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!