News

Gry THQ Nordic na PlayStation w nowym Humble Bundle

LM, 05.04.2017 09:00 0

Pakiet gier za grosze, jeśli mieszkasz w Ameryce.

Humble Bundle regularnie przygotowuje rozmaite oferty, które pozwalają nabyć dziesiątki tytułów w niskich cenach i to na różne platformy. Wczoraj na stronę po raz kolejny trafiła oferta z grami na PlayStation od THQ Nordic. Oczywiście tak samo, jak w przypadku pakietu od Capcomu, który ukazał się w zeszłym roku, Polska nie jest objęta ofertą. Aby z niej skorzystać, niezbędne jest konto PSN zarejestrowane w dowolnym z krajów Ameryki Północnej lub Południowej, więc jeśli mieszkacie za oceanem, to oferta może Was zainteresować.

Za dolara dostępne są następujące tytuły: The Book of Unwritten Tales 2, Red Faction, Super Dungeon Bros, Deponia, ArcaniA: The Complete Tale. Wszystkie dedykowane są konsoli PlayStation 4. Średni wariant (ok. 12$ w chwili pisania wiadomości) pozwala uzyskać dostęp do kolejnych gier na konsolę ósmej generacji: Battle Worlds: Kronos, Destroy All Humans!, Destroy All Humans! 2, Legend of Kay Anniversary (PS3 i PS4).

Najwyższy wariant za 15$ pozwala za to odblokować tytuły wydane na konsolę PlayStation 3 i ich odpowiedniki stworzone w oparciu o najnowszą konsolę:

  • PS3 – MX vs. ATV Supercross, Darksiders, Darksiders II
  • PS4 – MX vs. ATV Supercross Encore, Darksiders Warmastered, Darksiders II Deathinitive Edition.

Tak jak w przypadku każdej akcji Humbe Bundle, to Wy decydujecie jaki procent wpłaconej kwoty trafi do organizacji, producenta, czy zostanie przekazany na cele charytatywne.

najnowsze