Felieton

Gry THQ Nordic na PlayStation w nowym Humble Bundle

LM, 05 kwietnia 2017 09:00 0

Pakiet gier za grosze, jeśli mieszkasz w Ameryce.

Humble Bundle regularnie przygotowuje rozmaite oferty, które pozwalają nabyć dziesiątki tytułów w niskich cenach i to na różne platformy. Wczoraj na stronę po raz kolejny trafiła oferta z grami na PlayStation od THQ Nordic. Oczywiście tak samo, jak w przypadku pakietu od Capcomu, który ukazał się w zeszłym roku, Polska nie jest objęta ofertą. Aby z niej skorzystać, niezbędne jest konto PSN zarejestrowane w dowolnym z krajów Ameryki Północnej lub Południowej, więc jeśli mieszkacie za oceanem, to oferta może Was zainteresować.

Za dolara dostępne są następujące tytuły: The Book of Unwritten Tales 2, Red Faction, Super Dungeon Bros, Deponia, ArcaniA: The Complete Tale. Wszystkie dedykowane są konsoli PlayStation 4. Średni wariant (ok. 12$ w chwili pisania wiadomości) pozwala uzyskać dostęp do kolejnych gier na konsolę ósmej generacji: Battle Worlds: Kronos, Destroy All Humans!, Destroy All Humans! 2, Legend of Kay Anniversary (PS3 i PS4).

Najwyższy wariant za 15$ pozwala za to odblokować tytuły wydane na konsolę PlayStation 3 i ich odpowiedniki stworzone w oparciu o najnowszą konsolę:

  • PS3 – MX vs. ATV Supercross, Darksiders, Darksiders II
  • PS4 – MX vs. ATV Supercross Encore, Darksiders Warmastered, Darksiders II Deathinitive Edition.

Tak jak w przypadku każdej akcji Humbe Bundle, to Wy decydujecie jaki procent wpłaconej kwoty trafi do organizacji, producenta, czy zostanie przekazany na cele charytatywne.

Chińscy gracze kupują Apex Construct, bo myślą, że to Apex Legends
Star Citizen prawdopodobnie bez obsługi ray-tracingu w czasie rzeczywistym
Tekken 7 otrzyma dwa pakiety DLC tego samego dnia
Respawn Entertainment zbanowało już ponad 16 tysięcy oszustów w Apex Legends
najnowsze