Informacje

Read Dead Redemption 2 oraz Forza 7 zaprezentują nam możliwości Project Scorpio?

... Katarzyna Dąbkowska

Na oficjalna prezentację będziemy musieli jeszcze poczekać.

Read Dead Redemption 2 oraz Forza 7 zaprezentują nam możliwości Project Scorpio? - obrazek 1

Red Dead Redemption 2 ma zadebiutować jesienią tego roku. Premiera najprawdopodobniej nastąpi na początku października, ale rozgrywkę z gry, według najnowszych raportów, będziemy mogli zobaczyć dużo wcześniej, ponieważ Microsoft chce wykorzystać tę grę wraz z Forzą Motorsport 7 do prezentacji możliwości wyświetlania obrazu w 4K na swojej najnowszej konsoli.

Windows Central donosi w najnowszym raporcie, że Forza Motorsport 7 na Project Scorpio wygląda niesamowicie w 4K. Prócz innych tytułów wymienia się także Crackdown 3 oraz State of Decay 2.

Do tytułów zewnętrznych, które mają prezentować możliwości najnowszej konsoli zalicza się wspomniane Red Dead Redemption 2, a także Call of Duty (zapewne World War II), Madden NFL 2017, FIFĘ 17 oraz Star Wars: Battlefront 2. Windows Central donosi dodatkowo, że będzie kilka tytułów, które działają w 900p lub 1080p i które konsola będzie mogła wyrenderować do rozdzielczości 4K.

Przypomnijmy, że Project Scorpio zostało zapowiedziane w minionym roku jako konkurencja dla PlayStation 4 Pro. O konsoli wiemy aktualnie niewiele, ale zobaczymy ją z pewnością podczas tegorocznych targów E3. Niewykluczone, że sam sprzęt otrzyma osobną konferencję jeszcze przed wspomnianymi targami.

Read Dead Redemption 2 oraz Forza 7 zaprezentują nam możliwości Project Scorpio? - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?