W Immortal Redneck zostaniesz mumią i trafisz do egipskiej piramidy

Małgorzata Trzyna
2017/04/01 16:15
1
0

Czy zdołasz przetrwać w piramidzie pełnej potworów, które mają tylko jeden cel - pozbawić cię życia?

Hiszpańskie studio Crema ogłosiło, że już 25 kwietnia na PC, Mac i Linux trafi Immortal Redneck, pierwszoosobowa strzelanka rogue lite.

W Immortal Redneck wcielamy się w tytułowego, niezbyt rozgarniętego turystę, który wybrał się do Egiptu. Tam przytrafił mu się "wypadek" - gdy bohater się budzi, przekonuje się, że został zmumifikowany i zamknięty w sarkofagu. Teraz musi dowiedzieć się, w jaki sposób znalazł się w tej nieciekawej sytuacji i został przetransportowany do starożytnego Egiptu. Odpowiedzi leżą w piramidach, wypełnionych po same czubki rozmaitymi potworami i bossami, mającymi tylko jeden cel: zabić naszego bohatera.

GramTV przedstawia:

W każdej z trzech ogromnych piramid znajdziemy losowo generowane pomieszczenia i dwóch bossów. Do wyboru będziemy mieli dziewięć postaci, różniących się między sobą cechami, drzewka rozwoju, ponad 50 rodzajów broni i 100 modyfikatorów (zarówno dobrych - np. zamieniających przeciwników w kurczaki) - jak i złych (np. zmniejszających prędkość poruszania się). Każda śmierć jest permanentna, ale pewne postępy zostają zachowane, nie zniknie także wyposażenie i zakupione zapasy.

Immortal Redneck trafi także na PS4 i Xboksa One, lecz wersje te zostaną wydane nieco później.

W Immortal Redneck zostaniesz mumią i trafisz do egipskiej piramidy

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
01/04/2017 18:21

Kiepskie prima aprilis - widać że to "fake news" - nie postaraliście się