News

Conan Exiles – twórcy będą płacić graczom za zgłaszanie błędów

LM, 31.03.2017 09:20 0

Zgłoszenia mogą być warte nawet kilkaset dolarów.

Przedstawiciele studia FunCom jakiś czas temu zapowiedzieli, że zamierzają uruchomić program nagradzania graczy, za wyłapanie błędów, które mogą znacząco wpłynąć na rozgrywkę. Deweloper nie rzucał słów na wiatr i okazuje się, że zaproponowane przez studio rozwiązania przypominają program, który wprowadzili kiedyś twórcy ARK: Survival Evolved.

Zasady programu są proste – jeśli znajdziesz lukę w programie, która jest w stanie zapewnić nieuczciwą przewagę poprzez np. duplikowanie przedmiotów czy zawyżanie statystyk, to powinieneś to zgłosić. Raport można przesyłać na specjalnej stronie jedynie w języku angielskim, a w jego treści musi być wskazana dokładna ścieżka, która pozwoliła ci skorzystać z błędu. W zależności od wagi zgłoszonej usterki możesz liczyć na wynagrodzenie w granicach od 100 do 500 dolarów, którymi twórcy zasilą podane przez ciebie konto PayPal.

Cóż, wszystkim zainteresowanym życzymy owocnych poszukiwań, a korzystając z okazji, rzućcie okiem na powyższe wideo, które FunCom wypuścił na 23. aktualizację Conan Exiles.

najnowsze