Zobacz zwiastun The Signal From Tölva - nowej gry twórców Sir, You Are Being Hunted

Małgorzata Trzyna
2017/03/27 15:50
1
0

W The Signal From Tölva przeniesiemy się w odległą przyszłość, w której podróżujące przez kosmos roboty przeszukują ruiny dawnych cywilizacji.

Studio Big Robot - znane jako twórcy prześmiewczej strzelaniny Sir, You Are Being Hunted - przygotowują się do szybko zbliżającej się premiery swego nowego dzieła, The Signal From Tölva. Z tej okazji udostępnili film pokazujący, jak wygląda rozgrywka w tej pierwszoosobowej strzelance.

The Signal From Tölva przenosi graczy w odległą przyszłość, w której roboty podróżują między systemami gwiezdnymi, przeszukując ruiny pradawnych cywilizacji. W górach Tölva, w cieniach porzuconych machin wojennych, znajdują coś niezwykłego. Nie wiadomo, czy to coś było źródłem tajemniczego sygnału, ani czy bliższe przyjrzenie się sprawie doprowadzi do oświecenia - czy czegoś bardzo złowieszczego. Nasi sojusznicy hakują więc drona i zaczynają poszukiwania na własną rękę.

GramTV przedstawia:

The Signal From Tölva to gra w klimatach science-fiction, przenosząca graczy w dzikie, piękne i niebezpieczne rejony, pełne niemożliwych lokacji. Potężne narzędzia pozwolą nam pokonać przeciwników i odkryć wiele tajemnic: w grze można hakować roboty, które staną w walce po naszej stronie, wyposażyć się w potężną broń i przygotować systemy obronne.

Na premierę The Signal From Tölva poczekamy jeszcze tylko dwa tygodnie, do 10 kwietnia 2017.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
05/04/2017 20:46

W "Sir, You Are Being Hunted" nie dali do wyboru poziomu trudności, tylko narzucili swoją chorą wizję, przez co gra była beznadziejna. Mam nadzieję, że tutaj nie popełnią tego idiotycznego błędu.