News

Ghost Recon: Wildlands z drugą dużą aktualizacją

LM, 23.03.2017 10:10 0

Wczoraj na PC, jeszcze dziś na konsolach.

Niespełna dwa tygodnie temu pisaliśmy o łatce poprawiającej techniczne aspekty rozgrywki na komputerach osobistych. Wygląda na to, że Ubisoft mocno zakasał rękawy, bo posiadacze najnowszej odsłony Ghost Recon otrzymali kolejną dużą paczkę poprawek, które tym razem koncentrują się na mechanice rozgrywki.

Łatka dedykowana komputerom osobistym waży około 5 GB, a użytkownicy konsol muszą przygotować się na pakiet oscylujący koło 3 GB. Od teraz w czasie gry będziemy mogli ustawić opcję, która wyłączy radio w pojazdach do czasu, aż sami go nie włączymy. Poza tym możemy wybrać samochód, który zostanie nam dostarczony przez rebeliantów, gdy o to poprosimy. Twórcy poprawili też skalowanie punktów doświadczenia dla gry w kooperacji i wyeliminowali masę mniejszych lub większych błędów. Lista zmian jest obszerna, a jej zawartość znajdziecie pod tym linkiem.

Ci z Was, którzy zdecydowali się na ogrywanie tytułu na PC, mogą liczyć dodatkowo na szereg usprawnień graficznych dedykowanych kartom grafiki połączonym za pomocą szyny SLI czy Crossfire. Poprawiono też sterowanie i nawigację za pomocą klawiatury i myszki.

najnowsze