Informacje

Endless Space 2 – The Riftborn siódmą grywalna frakcją

... LM

Poza nową nacją, Endless Space 2 zostanie wzbogacone też o zawartość trzeciej dużej aktualizacji.

Jeśli nie możecie się doczekać aż druga odsłona Endless Space opuści usługę Steam Early Access, to mamy dla Was dobrą nowinę. Amplitude Studios podzieliło się z nami częścią zawartości, jaką przygotowało w ramach trzeciej dużej aktualizacji gry. Warto przypomnieć, że zgodnie z zapowiedzią dewelopera, po trzeciej łatce możemy spodziewać się premiery gry. Idąc tym tropem, możemy przypuszczać, że gra trafi na rynek w pełnoprawnej wersji w drugim kwartale tego roku. Nie mamy jednak żadnej pewności, wiec pozostaje czekać na kolejne doniesienia z Amplitude Studios.

Łatka trafi na serwery 23 marca, a jej największym atutem ma być siódma grywalna frakcja. The Riftborn pojawiają się po raz pierwszy w uniwersum gry, a zgodnie z opisem, główną ich siłą będzie zdolność kontrolowania czasu, która ma skutecznie utrudniać nam dążenie do zwycięstwa. Nowej frakcji został poświęcony najnowszy materiał wideo, który możecie zobaczyć powyżej, a jeśli on Wam nie wystarczy, to skorzystajcie z oficjalnej encyklopedii gry. Resztę nowinek poznamy nieco bliżej premiery aktualizacji.

Endless Space 2 działa w usłudze Steam Early Access od 6 października 2016 roku. Gra zmierza jedynie na komputery osobiste z systemem Windows.

Endless Space 2 – The Riftborn siódmą grywalna frakcją - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?