Informacje

Fala banów w For Honor

... LM

Konta 1,5 tysiąca użytkowników zostały tymczasowo zablokowane, ale to jeszcze nie koniec walki z oszustami.

Fala banów w For Honor - obrazek 1

Jakiś czas temu Ubisoft zapowiedział, że nie ma zamiaru pozwalać na oszustwa w sieciowych trybach wydanego miesiąc temu For Honor. Okazuje się, że znalazła się spora grupa graczy, którzy za sprawą dodatkowych aplikacji logowali się do gry, ale nie brali czynnego udziału w zmaganiach, pomimo faktu, że byli włączani do gry przez system dobierania. W ten sposób zdobywali nagrody za udział w potyczkach pomimo faktu, że faktycznie się w nie nie angażowali.

W pierwszej fali 1500 graczy pożegnało się z kontami na trzy dni, ale Ubisoft zdążył już namierzyć konta kolejnych 4 tysięcy użytkowników, którzy mogą być związani z tym procederem. Z jednej strony cieszy, że Francuzi nie pozwalają oszustom rozwinąć skrzydeł, ale cieniem na jakość sieciowej rozgrywki wciąż kładą się problemy z połączeniami i niestabilne serwery. Miejmy nadzieję, że deweloper zwycięsko wyjdzie z obu batalii i For Honor czeka długi żywot.

Przypominamy, że For Honor ukazało się 14 lutego na komputerach osobistych i konsolach ósmej generacji. Pełne spektrum wrażeń z obcowania z produkcją przybliży Wam nasza recenzja.

Fala banów w For Honor - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?