Informacje

De Blob trafi na PC. Będzie też Sine Mora EX

...

THQ Nordic odświeża zakurzone tytuły i przenosi je na nowe platformy. Pierwsza okazja do ich wypróbowania nadarzy się już w tym miesiącu, na PAX East.

De Blob trafi na PC. Będzie też Sine Mora EX - obrazek 1

De Blob trafi na pecety po blisko dziesięciu latach od premiery na iOS i Wii. Stanie się tak dzięki staraniom THQ Nordic, które jest obecnie właścicielem praw do marki. Gracze będą się cieszyć m.in. czteroosobowym multiplayerem na podzielonym ekranie i ośmioma trybami rozgrywki. Nie podano natomiast szczegółów technicznych portu. Na podstawie screenów można jedynie wnioskować, że tytuł doczeka się wyższej rozdzielczości. Premiera zaplanowana jest na 27 kwietnia.

THQ Nordic zapowiedziało również Sine Nora EX, rozszerzoną wersję oryginału z 2012 roku, na PC, PS4 i XOne. "To wspaniała gra typu shoot'em up, która oferuje tryb fabularny, który splata wyjątkową opowieść z trybem arcade'owym dostarczającym głęboką, satysfakcjonującą rozgrywkę" - zapewnia wydawca. Na ten tytuł trzeba będzie zaczekać do lata bieżącego roku.

Obie gry THQ Nordic będzie prezentowało już w nadchodzącym tygodniu, podczas PAX East organiozwanego w Bostonie między 10. a 12 marca.

De Blob trafi na PC. Będzie też Sine Mora EX - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?