Informacje

Gdzie wyruszysz w tym tygodniu? - nowe wydanie newslettera gram.pl

... gram.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a o wszystkich promocjach dowiesz się jako pierwszy!

Gdzie wyruszysz w tym tygodniu? - nowe wydanie newslettera gram.pl - obrazek 1

Elektroniczna rozrywka daje tę przewagę, że możemy zwiedzać odległe i nierzeczywiste światy, nie ruszając się z fotela. W każdym z nas drzemie podróżnik, jedyne pytanie brzmi: Gdzie wyruszysz w tym tygodniu? Zobacz nasz nowy newsletter i obierz właściwy kierunek podróży.

Wielbicieli bujania w obłokach zabieramy nieco dalej, bo aż w kosmos. Tam masz okazję przeżyć niezapomnianą przygodę w trzech aktach i to za jedyne 39,99 zł. Nie zwlekaj, bo solidne przygotowanie przed galaktyką Andromeda to podstawa, a Trylogia Mass Effect sama się nie przejdzie.

Dla tych, co twardo stąpają po ziemi, przygotowaliśmy wyprawę do słonecznej Francji. Duże aglomeracje, małe miasteczka i wiejskie krajobrazy przecięte kilometrami dróg. Siądź za kierownicą ciężarówki i udaj się do nieznanych dotąd zakątków Europy. Euro Truck Simulator 2 - Vive la France! za jedyne 52,90 zł.

Jeśli szukacie mocniejszych wrażeń, to z pewnością do Waszej wyobraźni przemówi wyprawa do Gloomywood. Uważasz się za twardziela? Sprawdź, jak poradzisz sobie w świecie, gdzie twoim największym sojusznikiem jest ciemność, a to na Tobie spoczywa los wielu istnień. Zamów 2Dark za 67,92 zł.

Kolejna odsłona już za tydzień. Zapisz się do naszego newslettera, żeby pozostać na bieżąco.

Najnowsze
Lubisz nas?