Wyremontowany Turok 2 z trailerem i datą premiery

Patryk Purczyński
2017/02/28 19:54
4
0

Wiadomo już, kiedy znowu będziemy mogli wyruszyć na łowy dinozaurów, tyle tylko, że tym razem w znacznie wyższej rozdzielczości.

Wyremontowany Turok 2 z trailerem i datą premiery

Remaster Turoka 2 ukaże się na pecetach 16 marca - poinformowała ekipa Nightdive Studios, która odpowiada za odkurzenie klasyka z Nintendo 64, sprzedanego w ponad milionie egzemplarzy. - Turok 2: Seeds of Evil jest czymś znacznie więcej niż kontynuacją serii - zapewnia Stephen Kick, dyrektor wykonawczy i założyciel studia odpowiedzialnego za projekt.

- Od momentu, w którym gracze rozpoczynają swoją przygodę w Port of Adia, mierzą się z zupełnie nową serią wyzwań i łamigłówek do rozwiązania. Muszą także opanować zupełnie nowy zestaw broni, by przezwyciężyć wspomniane trudności. Najlepsze jest jednak to, że gracze będą mogli użyć tych oręży także przeciw swoim znajomym w trybie multiplayer! - oznajmia.

Kick zwraca uwagę na fakt, że w odrestaurowywaniu klasyków ważnym czynnikiem jest zapewnienie ich działania na jak najszerszej gamie sprzętu komputerowego. W przypadku Turoka 2 ma to zapewnić daleko posunięta współpraca Nightdive Studios z Intelem.

GramTV przedstawia:

Poniżej możecie zobaczyć nowy trailer Turoka 2.

Komentarze
4
Pureya
Gramowicz
01/03/2017 21:39

Obok remastera to nawet chyba nie leżało. Jak wspomniali przedmówcy - remaster Crasha to jest dopiero remaster. A nie gra, która wygląda jak odpalona na N64 z poszerzonym RAMem.

Usunięty
Usunięty
01/03/2017 14:18

Tak wygląda remaster gry ?? jeśli tak, to jestem w kompletnym szoku. Remaster crasha to jest coś pięknego i to rozumiem, a z tego niby remastera pozostaje mi się tylko śmiać :D

Usunięty
Usunięty
01/03/2017 11:29

Remaster? Gdzie?

MisioKGB
Gramowicz
28/02/2017 21:47

Z całym szacunkiem ale, dziękuję postoję. To ja już wolę łudzić się, że Crasha wydadzą na PC :)