Pierwszy dodatek do Nioh ukaże się w kwietniu

Adam Berlik
2017/02/21 12:20
0
0

Nioh otrzyma również bezpłatne aktualizacje, w których pojawi się obiecany tryb PvP, ale nie tylko - na fanów czekają także inne atrakcje.

Pierwszy dodatek do Nioh ukaże się w kwietniu

Koei Tecmo ma ambitne plany związane z wysoko ocenianą produkcją studia Team Ninja, czyli Nioh (90 na 100 punktów w naszej recenzji). Pierwsze z trzech płatnych DLC do gry zadebiutuje w kwietniu. Rozszerzenie zatytułowane Dragon of The North zaoferuje oczywiście nowe lokacje, nowych przeciwników, nowe rodzaje broni, a także nowe duchy opiekuńcze. Data premiery kolejnych dodatków, czyli Japan’s Best Warrior oraz Peaceful and Tranquil nie jest jeszcze znana.

Zgodnie z przedpremierowymi zapowiedziami, Nioh doczeka się również trybu PvP, ale na aktualizację dodającą możliwość rywalizacji z innymi graczami musimy poczekać do kwietnia. Wcześnie jednak, bo w marcu, dzieło Team Ninja otrzyma misje charakteryzujące się wysokim poziomem trudności (jakby sama wersja podstawowa była zbyt wymagająca) – to świetna propozycja dla bardziej wymagających odbiorców.

GramTV przedstawia:

Warto dodać, że zarówno tryb PvP, jak i misje z wysokim poziomem trudności zostaną udostępnione bezpłatnie. Poniżej natomiast prezentujemy grafikę zapowiadającą wspomniane, płatne DLC do Nioh, czyli Dragon of The North.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!