Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Plotki o Half-Life 3? Winni dziecinni członkowie Valve

Katarzyna Dąbkowska
2017/02/16 08:35

Żartownisie podnoszą ciśnienie fanom serii.

Plotki o Half-Life 3? Winni dziecinni członkowie Valve

Plotki o Half-Life 3 zawsze wywołują bardzo dużo emocji w graczach. Pojawiają się i znikają, ale o grze oficjalnych wieści nadal nie usłyszeliśmy. Czy gra jest faktycznie w produkcji? Tego nie wie nikt, ale twórcy od czasu do czasu dają do zrozumienia, że faktycznie coś może być na rzeczy. Okazuje się jednak, że tylko droczą się z fanami.

Podczas jednego z ostatnich wywiadów Greg Croomer z Valve został zapytany o pewne zdjęcie, na którym widnieje logo Half-Life z liczbą 3. Croomer szybko wytłumaczył, że faktycznie taka fotka istnieje, ale jest jedynie dowcipem dziecinnych pracowników Valve, który krąży po firmie.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że to nie pierwsza taka sytuacja. Wcześniej pracownicy Valve także zrobili dowcip graczom, kiedy pojawili się w koszulkach Half-Life 3 podczas Game Developers Conference. Wtedy ze sprawy tłumaczył się sam Gabe Newell.

Komentarze
4
NemoTheEight
Gramowicz
16/02/2017 19:35
dariuszp napisał:

Hype już jest taki że cokolwiek wypuszczą to będzie płacz. Za to jestem ciekaw bo krążą ploty że robią coś na VR.

Dokłądnie. Im bardziej zwieksza sie hype tym ludzie są bardziej podjarani i maja większe oczekiwania. Było wiele gier/filmów, któe zostąły uznane za benadziejne bo były dobre, ale nakręcano na ie gracy tak, ze oczekiwali nie wiadomo jakich fajerwerków. A HL3 jest najbardziej oczekiwana grą w całej historii gier komputerowych (a przynajmniej cąłej jaka pamiętam).

MisioKGB
Gramowicz
16/02/2017 14:02

Opowieść naukowca, mająca swe początki w ultra tajnej sieci laboratoriów, który podróżuje w czasie i przestrzeni walcząc z potworami wszelakiej maści. Nie, to nie może się udać, kto mógłby pociągnąć tą historię? Bez kitu oddałbym moje pierwsze śniadanie chociażby za to, żeby móc przeczytać scenariusz kolejnej części ! : )

dariuszp
Gramowicz
16/02/2017 13:37

Hype już jest taki że cokolwiek wypuszczą to będzie płacz. Za to jestem ciekaw bo krążą ploty że robią coś na VR.

elmartin
Gramowicz
16/02/2017 12:18

Chociaż jestem fanem uniwersum Half-Life i chętnie zobaczyłbym dalsze losy Gordona Freemana, to nie wierzę w powstanie, kiedykolwiek, trzeciej czy jakiejkolwiek innej, kolejnej części gry.

Ciekawe, gdyby Valve przekazało prawa do gry Naughty Dog, co oni byliby w stanie z tej historii zrobić ?

Specjaliści od świetnych opowięsci, i chyba tylko oni, mogliby to sensownie pociągnąć.