Informacje

Path of Exile doczeka się dużego dodatku - The Fall of Oriath

... Małgorzata Trzyna

Gracze mogą spodziewać się sześciu nowych rozdziałów fabularnych, 24 bossów, przejmowania mocy pokonanych bóstw oraz zmian w balansie.

Grinding Gear Games zapowiedziało ogromne rozszerzenie do Path of Exile - The Fall of Oriath. Dodatek wprowadzi sześć nowych rozdziałów fabularnych. Pierwszy z nich zabierze graczy do zupełnie nowej lokacji, pozostałe pozwolą odwiedzić miejsca znane z aktów 1-4, choć ich wygląd znacząco się zmieni. Przykładowo, mokradła po pokonaniu bossa przemieniają się w piękne, porośnięte lasem tereny, gdzie pojawiają się nowi przeciwnicy. W grze trafimy też wreszcie do Oriath, miejsca, z którego zostaliśmy wygnani, by w końcu dokonać słodkiej zemsty.

The Fall of Oriath wprowadzi 24 nowe walki z bossami, z czego większość to bogowie, z którymi walka podzielona jest na kilka etapów. Wiąże się to z dodaniem Panteonu do gry. Zabijając bogów i półbogów, można przejmować ich moce i wykorzystywać je wedle potrzeb.

Aktualizacja Path of Exile do wersji 3.0.0 oznacza także zmiany w mechanice rozgrywki i w balansie. Przede wszystkim zniknie tzw. double dipping, czyli zjawisko podwójnego naliczania modyfikatora obrażeń.

W nadchodzących miesiącach gracze będą mieli ostatnią szansę na zdobycie rzadkich przedmiotów, które przegapili rok bądź dwa lata wcześniej, gdy wystartuje liga "Legacy". The Fall of Oriath będzie dostępne w wersji beta od końca kwietnia, zaś jego premiera przewidywana jest na przełom czerwca i lipca.

Path of Exile doczeka się dużego dodatku - The Fall of Oriath - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?