Nowe Need for Speed jeszcze w tym roku?

Katarzyna Dąbkowska
2017/02/01 11:16
6
0

Premiera gry ma odbyć się przed końcem marca 2018 roku.

Nowe Need for Speed jeszcze w tym roku?

Podczas ujawniania wyników finansowych Electronic Arts zapowiedziało także kilka ciekawostek. Potwierdzono między innymi, że BioWare Edmonton pracuje nad nową marką. Poinformowano także, że w produkcji aktualnie jest nowa gra z serii Need for Speed. Szef EA, Andrew Wilson, potwierdził, iż pojawi się ona przed końcem marca 2018 roku. Powiedział także, że będzie najbardziej ekscytującą ze wszystkich dotychczasowo wydanych gier z serii.

Wilson nie podał szczegółów ani na temat gry, ani na temat oficjalnej zapowiedzi. Więcej o produkcji dowiemy się zapewne z nadchodzących targów E3, które odbędą się w czerwcu. Nie wiadomo jaki dokładnie tytuł będzie miała nowa część, jednak nie tak dawno pojawiły się informacje o tym, że zarejestrowano nową markę – Need for Speed Arena. Być może to właśnie nad tą grą pracują aktualnie twórcy. Możliwe także, że produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
02/02/2017 14:59

Byle tylko nie zdecydowali się na odcięcie serwerów "jedynki", albo najlepiej jakby dali offline patcha czy coś. /emoticons/unsure.png" srcset="/emoticons/unsure@2x.png 2x" title=":/" width="20" />

Usunięty
Usunięty
01/02/2017 20:26

Ja tylko chcę wiedzieć czy to znowu będzie "Need For Sales" czy będzie to faktyczny "Need For Speed"? To już 15 lat minęło od ostatniego faktycznego Need For Speed'a. Fajnie by było jakbyśmy znowu dostali coś bez tego zbędnego otwartego świata, bez nadmiernego tuningu, tylko świetną fizykę arcade i niesamowite trasy.

Ale nie ma co na to liczyć niestety, bo dzisiaj to liczą się "ficzery" niestety, eh...

fenr1r
Gramowicz
01/02/2017 17:06

Need for Speed 2?
Trwa Wczytywanie