News

Nowe Need for Speed jeszcze w tym roku?

Katarzyna Dąbkowska, 01.02.2017 11:16 6

Premiera gry ma odbyć się przed końcem marca 2018 roku.

Podczas ujawniania wyników finansowych Electronic Arts zapowiedziało także kilka ciekawostek. Potwierdzono między innymi, że BioWare Edmonton pracuje nad nową marką. Poinformowano także, że w produkcji aktualnie jest nowa gra z serii Need for Speed. Szef EA, Andrew Wilson, potwierdził, iż pojawi się ona przed końcem marca 2018 roku. Powiedział także, że będzie najbardziej ekscytującą ze wszystkich dotychczasowo wydanych gier z serii.

Wilson nie podał szczegółów ani na temat gry, ani na temat oficjalnej zapowiedzi. Więcej o produkcji dowiemy się zapewne z nadchodzących targów E3, które odbędą się w czerwcu. Nie wiadomo jaki dokładnie tytuł będzie miała nowa część, jednak nie tak dawno pojawiły się informacje o tym, że zarejestrowano nową markę – Need for Speed Arena. Być może to właśnie nad tą grą pracują aktualnie twórcy. Możliwe także, że produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.