Informacje

Funcom i Conan Exiles debiutują na Steam Early Access

...

Po raz pierwszy w swojej historii Funcom wypuszcza tytuł w ramach wczesnego dostępu na Steamie. Conan Barbarzyńca zaprasza na lekcję przetrwania.

Funcom i Conan Exiles debiutują na Steam Early Access - obrazek 1

"Nadszedł czas na picie, siepanie i czerpanie radości z pierwszego w historii survivalu sandboksowego z otwartym światem, którego akcja toczy się na brutalnych ziemiach Conana Barbarzyńcy" - obwieszcza Funcom. Conan Exiles zostało udostępnione na Steamie w ramach programu Early Access. Standardową wersję wyceniono na 30 euro, zaś dwa razy droższe jest Barbarian Edition, zawierające szereg bonusów w świecie gry oraz koszulkę.

- Po 24 latach spędzonych w tym biznesie i ponad 30 wydanych tytułach z ekscytacją wypuszczamy naszą pierwszą grę w ramach wczesnego dostępu - mówi dyrektor wykonawczy Funcomu, Rui Casais. - Jesteśmy niezwykle dumni z tego, co gra ma do zafoerowania od pierwszego dnia. Trzeba jednak pamiętać, że Early Access to cały proces i z nadzieją wyczekujemy współpracy ze społecznością upewniając się, że wdrożymy zawartość, funkcje i usprawnienia, które odsłonią pełen potencjał Conan Exiles. To początek prawdziwej przygody! - dodaje.

Wcześniej Funcom zapowiadał serwery dedykowane i obsługę modów. Przedstawiciele studia prezentowali też budowanie. Poniżej możecie zaś obejrzeć trailer Conan Exiles udostępniony z okazji wypuszczenia produkcji w ramach Early Access.

Funcom i Conan Exiles debiutują na Steam Early Access - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?