News

Hitman: jest nowy nieuchwytny cel, nadchodzi kolejna bonusowa misja

Patryk Purczyński, 27.01.2017 18:35 2

IO Interactive konsekwentnie dodaje nową zawartość do Hitmana. Tę właśnie wypuszczoną, jak i świeżo zapowiedzianą, reklamują zwiastuny.

Landslide to nowo zaprezentowana bonusowa misja w Hitmanie. Jej akcja rozgrywa się w Sapienzy (co wiąże się z koniecznością posiadania tego rozdziału), a centralną postacią jest zamożny biznesmen Marco Abiatti. Ma on powiązania z mafią, a jego celem jest zostanie merem. Zadaniem Agenta 47 jest oczywiście niedopuszczenie do tego - wiadomymi środkami. Landslide zadebiutuje 31 stycznia - wraz z fizycznym wydaniem gry i jej najnowszą aktualizacją.

Już teraz udostępniony został za to nowy nieuchwytny cel - szantażysta Walter Williams. Znaleźć go można w Paryżu przez najbliższe półtora tygodnia. Aby misja zakończyła się sukcesem, nie wystarczy jednak zlikwidować samego celu; trzeba bowiem przechwycić także kartę pamięci. Jak zwykle podejście do misji będzie tylko jedno - nie ma możliwości rozpoczęcia od nowa, gdy tylko ktokolwiek zostanie wyeliminowany lub uda się osiągnąć choćby jeden z celów.

Poniżej prezentujemy zwiastuny obu nowości. Przypominamy także, że ostatnio w Hitmanie udostępniono nowy poziom trudności. Pomimo wystepujących kontrowersji IO Interactive uważa, że gra osiągnęła sukces.

najnowsze