Felieton

Battlefield 1 w bliskiej przyszłości otrzyma nową grę niestandardową oraz patcha

Paweł Pochowski, 07 stycznia 2017 14:30 0

EA DICE podzieliło się planami dotyczącymi najbliższej przyszłości swojej najnowszej strzelanki.

War Never Changes przekonywał nas swego czasu Fallout, ale w przypadku wirtualnych starć prowadzonych w grach pokroju Battlefielda nie jest to do końca prawdą. W pewien sposób jest dokładnie odwrotnie, twórcy cały czas pracują nad ulepszeniami dla swojej produkcji. Z wielkich planów warto wspomnieć o nowym DLC pt. "Nie przejdą", które ukaże się w marcu, ale na nowości w Battlefield 1 nie musicie czekać aż tak długo.

Jak zdradzili twórcy w nowym wpisie na blogu jeszcze w styczniu zadebiutuje nowa gra niestandardowa. „Do ostatniej kropli krwi” będzie odmianą Szturmu, w której wyłączona jest regeneracja zdrowia. Tego trybu szukajcie w grze już 18 stycznia. Do tego czasu obowiązującą grą niestandardową są "Siły pancerne” – nie znajdziecie w niej zwiadowców, a rozgrywka jest przyjazną dla pojazdów odmianą Podboju. W lutym natomiast Battlefield 1 doczeka się nowej aktualizacji. Konkretną listę zmian poznamy w najbliższej przyszłości.

Apex Legends traci popularność – Fortnite wraca do łask i raczej nie planuje rozstawać się z koroną
Aktualizacja Sekiro: Shadows Die Twice zmniejsza koszt niektórych umiejętności i narzędzi
Reżyser Star Citizen twierdzi, że dla Anthem jest jeszcze nadzieja
Cuphead — przerywniki filmowe i polska wersja językowa w najnowszej aktualizacji gry
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.