Informacje

Pojutrze minie 20 lat od premiery Diablo

...

Sprawdź, jakie atrakcje czekają na fanów gier Blizzarda z okazji 20-lecia Diablo.

Pojutrze minie 20 lat od premiery Diablo - obrazek 1

Blizzard za pośrednictwem oficjalnej strony Diablo w serwisie Battle.net zapowiedział, że już wkrótce rozpoczną się specjalne wydarzenia w takich grach, jak Diablo III, Heroes of the Storm, Hearthstone, Overwatch, StarCraft II i World of Warcraft przygotowane z okazji okrągłej rocznicy Diablo. Pierwsza odsłona kultowego hack'n'slasha zadebiutowała na rynku 31 grudnia 1996 roku.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Diablo III zaoferuje możliwość rozegrania wydarzenia Ciemność nad Tristam, w ramach którego gracze będą mieli okazję przeżyć klasyczną przygodę z Diablo. Do dyspozycji fanów zostanie oddana alterantywna wersja katedry znanej z debiutanckiej części serii. Warto się tam wybrać, by nie tylko poczuć nostalgię, ale i zebrać cenne przedmioty. Blizzard zaznacza, że ta lokacja, podobnie jak inne eventy, będzie dostępna przez ograniczony czas.

Szczegółowe informacje na temat pozostałych atrakcji są dostępne pod tym adresem. Koniecznie tam zajrzyjcie, by dowiedzieć się, co w najbliższym czasie czeka na fanów pozostałych gier Blizzarda.

Pojutrze minie 20 lat od premiery Diablo - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?